58 781 03 81 biuro@progressgps.pl
Menu

Integracja z systemem e-TOLL

Wychodząc naprzeciw potrzebom naszych Klientów, informujemy, że nasi dostawcy zintegrowali się z systemem e-TOLL, a oferowane przez nas urządzenia zakończyły przejazdy testowe.
Informujemy, iż nasze rozwiązania Progress GPS spełniają wymagania e-TOLL i nasza firma uzyskała certyfikację Krajowej Administracji Skarbowej do obsługi danego systemu. Potwierdzenie naszej certyfikacji znajduje się na oficjalnej rządowej stronie poświęconej systemowi e-TOLL.

e-toll


e-TOLL
to nowoczesny system oparty o technologię wyznaczania pozycji użytkownika przy zastosowaniu pozycjonowania satelitarnego z wykorzystaniem wirtualnych bramownic. Rozwiązanie to jest administrowane przez Szefa Krajowej Administracji Skarbowej, w celu realizacji poboru opłaty za przejazd po płatnych odcinkach dróg w Polsce.

Z końcem czerwca 2021 r. rozpoczęła się rejestracja w systemie e-TOLL, mającym zastąpić funkcjonujący do tej pory viaTOLL.
Wraz z dniem 30 września br. kończy się okres przejściowy, co oznacza, że posiadanie urządzeń w nowym systemie będzie koniecznością.

Obowiązek korzystania z systemu spoczywa na wszystkich użytkownikach pojazdów powyżej 3,5t.

W celu zapoznania się z ofertą oraz uzyskania dodatkowych informacji prosimy o kontakt z działem handlowym pod adresem handlowy@progressgps.pl bądź pod numerem telefonu 502 178 259.


Więcej informacji o systemie e-TOLL na oficjalnej stronie systemu.

Jeśli jesteś
zainteresowany ofertą.

Wyślij zapytanie