58 781 03 81 biuro@progressgps.pl
Menu

Kariera

Dlaczego warto dołączyć do Progress GPS?

W Progress GPS dbamy o bezpieczeństwo i dobre samopoczucie współpracowników, oferujemy atrakcyjne i komfortowe warunki współpracy. Bardzo zależy nam na tworzeniu długoterminowych miejsc pracy i zapewnianiu współpracownikom możliwości rozwoju osobistego i zawodowego. W Progress GPS szacunek do drugiego człowieka wyznacza standardy naszej pracy. Wiemy, że firma to ludzie, dlatego szczególnie ważne są dla nas przyjazne relacje i współpraca w zespole.

Każda praca jest dobra, o ile jest dobrze wykonywana (A. Einstein).

Proces rekrutacyjny Progress GPS w zależności od stanowiska może być bardziej lub mniej rozbudowany i długotrwały. W czasie rozmowy rekrutacyjnej analizujemy informacje zawarte w CV, ale najważniejszy dla nas jest człowiek i spotkanie z kandydatem. Aby wziąć udział w naszym procesie rekrutacji należy wysłać swoje zgłoszenie na adres rekrutacja@progressgps.pl na aktualnie prowadzoną rekrutację (lista poniżej), dołączając swoje cv, prosimy dodać informację na jakie stanowisko się aplikuje.Z nadesłanych przez Państwa dokumentów wybrane osoby zapraszamy do dalszego etapu rekrutacji, który odbywa się w siedzibie firmy, w Gdyni. Podczas rozmowy kwalifikacyjnej badamy poziom wiedzy i umiejętności oraz motywację do pracy i oczekiwania Kandydatów.

Abyśmy mogli brać Kandydaturę pod uwagę, a tym samym przetwarzać dane osobowe, należy dobrowolnie wyrazić zgodę na przetwarzanie danych osobowych poprzez załączenie klauzuli*.

Jeżeli aktualnie nie prowadzimy rekrutacji na stanowisko zgodne z kwalifikacjami potencjalnego Kandydata, można zgłosić swoją kandydaturę na adres: rekrutacja@progressgps.pl. Z nadesłanego cv dane Kandydatów wprowadzamy do naszej wewnętrznej bazy. Bierzemy je pod uwagę w pierwszej kolejności w przypadku prowadzenia rekrutacji na dane stanowisko.

 

Obecnie prowadzimy rekrutację na stanowiska:

  1. Starszy specjalista do spraw sprzedaży – Zobacz szczegóły
  2. Młodszy Specjalista w Biurze Obsługi Klienta i Analiz – Zobacz szczegóły

 

*Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z ustawą z dn. 29.08.97 roku o Ochronie Danych Osobowych Dz. Ust Nr 133 poz. 883).

 

Jeśli jesteś
zainteresowany ofertą.

Wyślij zapytanie