58 781 03 81 biuro@progressgps.pl
Menu

O nas

Jesteśmy firmą działającą w obszarze monitorowania pojazdów i kontroli paliwa

Z sukcesem obsługujemy setki klientów z branży ciężkiej, budowlanej i rolniczej, wykorzystując wieloletnie doświadczenie i specjalistyczne know-how. Progress GPS istnieje od 2008 roku.

Czemu Progress GPS?

W XXI wieku system monitorowania pojazdów jest niezbędnym narzędziem do efektywnego zarządzania flotą i zużyciem paliwa. Na rynku jest wiele systemów monitorowania pojazdów, jednak większość z nich służy jedynie do lokalizacji floty. My oferujemy coś więcej. Progress GPS jako jedna z niewielu firm na polskim rynku proponuje usługę, która pozwala na efektywne uszczelnienie obiegu paliwa i tym samym ograniczenie kosztów eksploatacji pojazdów.

Specjalizujemy się w precyzyjnej i przejrzystej kontroli paliwa, połączonej z monitoringiem GPS. Nasze systemy funkcjonują w tysiącach pojazdów takich jak: pojazdy ciężarowe i dostawcze, ciężkie maszyny budowlane i leśne, ciągniki i kombajny rolnicze. Stawiamy przede wszystkim na wiarygodność i dokładność pomiarów paliwa, za które bierzemy pełną odpowiedzialność. W zależności od konfiguracji systemu monitorowania możemy zagwarantować dokładność pomiarów nawet do 98%.

Co zyskasz współpracując z nami?

Dzięki naszym systemom monitorowana pojazdów i kontroli obiegu paliwa, klienci zyskują:

 • Minimalizację kosztów eksploatacji pojazdów
 • Optymalizację czasu pracy pojazdów
 • Skuteczne zapobieganie próbom kradzieży paliwa.

Nasze systemy pozwalają:

 • kontrolować czas pracy pojazdów i kierowców,
 • śledzić trasy pojazdów z uwzględnieniem różnych kierowców,
 • generować raporty i analizy dotyczące kompleksowej eksploatacji i czasu pracy poszczególnych kierowców i pojazdów,
 • planować przeglądy i badania gwarancyjne,
 • na bieżąco informować o nieprawidłowościach w pracy i eksploatacji pojazdów (alarmy kradzieży paliwa, otwarcia wlewu, obrotów silnika, zbyt długiego postoju, itp.).

Dysponujemy technologią, która umożliwia pomiar paliwa w każdych warunkach, bez względu na przechyły pojazdu, liczbę i kształt zbiorników czy temperaturę otoczenia.

Co nas wyróżnia?

Progres GPS wyróżnia się przede wszystkim unikatowym w skali krajowej systemem, który zapewnia dokładność pomiarów do 98%. Oferujemy także własny serwis wynajmowanych systemów i czujników oraz indywidualne dopasowanie parametrów systemu do potrzeb klienta. Zapewniamy szkolenia z obsługi systemu. Nasz dział analityczny złożony z kilkunastu wysokiej klasy specjalistów dostarcza klientom przejrzyste i miarodajne wykresy oraz raporty. Dane te przedstawiają pełen obraz rzeczywistych kosztów eksploatacji paliwa w firmie.

Nasza misja

Naszym celem jest zapewnianiem klientom skutecznego, transparentnego i łatwego w obsłudze sytemu monitoringu pojazdów i kontroli paliwa, który pozwoli im zmniejszyć koszty eksploatacji pojazdów i zoptymalizować ich czas pracy. Dzięki temu, nasze systemy generują dla klientów ogromne oszczędności. Łącząc precyzyjny monitoring GPS z dokładną kontrolą paliwa, dostarczamy produkt, który jest w stanie wyeliminować ryzyko kradzieży paliwa.

 

„Obalamy mit, że zawsze znajdzie się sposób, żeby ukraść paliwo.”

 

Czym się wyróżniamy?

Pomiar

STAWIAMY NA WIARYGODNY I PRECYZYJNY POMIAR PALIWA

Analiza

POSIADAMY DZIAŁ ANALIZ

Serwis

WŁASNY MOBILNY SERWIS

Finanse

ELASTYCZNE FORMY FINANSOWANIA

Usługi

KOMPLEKSOWE USŁUGI

0

monitorowanych
pojazdów ciężarowych

0

monitorowanych
pojazdów rolniczych

0

monitorowanych
maszyn budowlanych

0

monitorowanych pojazdów
osobowych i dostawczych

Doradcy Klienta Progress GPS

Progress GPS to ludzie pełni entuzjazmu, dynamiczni, ambitni, pochłonięci pasją do motoryzacji. To dzięki tej pasji z łatwością przyswoili ogromną wiedzę na temat skutecznych rozwiązań zarządzania flotą i kontroli paliwa. Dzięki tym wszystkim cechom, nabytej wiedzy i doświadczeniu nasi handlowcy to team wysoko wyspecjalizowanych ekspertów, którym nie jest obcy rynek branż ciężkich, zarówno przedsiębiorstw budowlanych, transportowych, rolniczych, jak i wydobywczych. Wiedza, nie tylko praktyczna, zdobywana przez lata w rynku monitoringu GPS sprawia, że nasi handlowcy to specjaliści w swojej dziedzinie, którzy potrafią dostosować ofertę do potrzeb najbardziej wymagającego Klienta.
Nasi doradcy bez przerwy się rozwijają, poprzez szkolenia oraz praktyczne uczestnictwo w montażach i projektowaniu nowych rozwiązań w zakresie ochrony paliwa. Niejednokrotnie uczestniczą w pracy operatorów maszyn ciężkich czy też kierowców. Dzięki temu mają możliwość poznania specyfiki pracy pojazdów Klienta, a tym samym poznania i zdiagnozowania problemów z jakimi spotykają się Klienci Progress GPS. Ta wiedza daje możliwość przewidywania i rozwiązania wszelkich trudności już na etapie konfiguracji systemu. W konsekwencji czego Klient otrzymuje ofertę „uszytą na miarę swoich potrzeb”.
Celem Progress GPS jest sukces osiągany przez naszych Klientów poprzez generowanie oszczędności w kosztach związanych z utrzymaniem floty oraz zwiększanie dyscypliny i efektywności pracy.

Spotkanie z naszym specjalistą może wskazać Państwu rozwiązania ułatwiające kontrolę i nadzór nad flotą pojazdów w codziennej pracy. Zachęcamy gorąco na spotkanie oraz niezobowiązującą kawę, która może nieść za sobą wymierne korzyści i odpowiedzi na pytania, które niekiedy czekają lata na odpowiedź.
Eliminacja kradzieży paliwa oraz wszelkich nadużyć jest głównym celem naszej firmy.

 1. 1. DOŚWIADCZONY ZESPÓŁ SPECJALISTÓW
 2. 2. DEDYKOWANA OFERTA
 3. 3. DOKŁADNOŚĆ POMIARÓW GWARANTOWANA UMOWĄ
 4. 4. NAJEM LUB ZAKUP SYSTEMU
 5. 5. WIECZYSTA GWARANCJA NA SYSTEM
 6. 6. WIZYTA W SIEDZIBIE KLIENTA
 7. 7. HOMOLOGACJA URZĄDZEŃ
 8. 8. PODEJMUJEMY SIĘ NAJTRUDNIEJSZYCH PROJEKTÓW
uścisk dłoni, umowa
Progress, system monitorowania pojazdów, dokumenty
sonda pomiaru paliwa
oferta, handlowe

Dział Analiz Progress GPS

Dział Analiz Progress GPS tworzą ludzie którzy posiadają olbrzymią wiedzę techniczną oraz wieloletnie doświadczenie w badaniu i obserwacji danych pochodzących z systemu GPS. Na podstawie tych doświadczeń wykrywamy i potwierdzamy kradzieże paliwa poniżej 5 litrów.  Bierzemy pełną odpowiedzialność za potwierdzone przez nas dane dotyczące kradzieży paliwa. Mamy świadomość, że od naszej analizy zależy czyjaś przyszłość, dlatego każdy ubytek potwierdzany jest pisemnym dokumentem sądowym zweryfikowanym przez trzech niezależnych ekspertów.

Wiemy, że nasi Klienci mają mało czasu i wiele obowiązków, dlatego możemy przygotowywać stale lub okresowo dedykowane raporty wg potrzeb Klienta i specyfiki pracy pojazdów. Dzięki temu wszystkie odstępstwa i nieprawidłowości oraz ewentualne wskazówki dotyczące eksploatacji Klient otrzyma na bieżąco. Gotowy raport to oszczędność czasu i gwarancja sukcesu.

Doświadczona kadra monterów

Wśród innych firm zajmujących się monitoringiem pojazdów wyróżnia nas własny zespół serwisantów. Jako jedna z nielicznych firm w branży, posiadamy własny Dział Serwisu, który zatrudnia wyłącznie naszych specjalistów, nie korzystamy z usług podwykonawców takich jak warsztaty samochodowe lub przypadkowi mechanicy. Bierzemy pełną odpowiedzialność za działania i wykonywaną przez Serwisantów Progress GPS pracę, umownie gwarantujemy pozostawienie pojazdu w nienaruszonym stanie.
Serwisanci Progress GPS mieli styczność z różnymi typami pojazdów – dlatego też nie boimy się wyzwań stawianych przez naszych Klientów. Doświadczony i wykwalifikowany zespół naszych serwisantów jest w stanie szybko i skutecznie reagować na zgłoszenia.  Zdajemy sobie sprawę jak bardzo niekomfortową sytuacją jest długi czas oczekiwania na realizację usługi, dlatego też dokładamy wszelkich starań, aby nasze usługi zostały wykonane w możliwie najkrótszym czasie.
Nasi mechanicy są w stanie zabezpieczyć układ paliwowy tak, aby możliwe było wykrycie zarówno kradzieży bezpośrednio ze zbiornika jak i z przewodów paliwowych. Rozwiązania stosowane w pojazdach są wielokrotnie testowane i dopasowane do charakterystyki pracy konkretnego pojazdu. W przypadku, gdy w pojeździe nie ma możliwości montażu klasycznych zabezpieczeń, wdrażane są rozwiązania dedykowane dostosowane do danego pojazdu.
Stawiamy na ciągły rozwój, w związku z czym nasi pracownicy przechodzą regularne szkolenia z zakresu urządzeń oraz sposobów montażu. Testujemy nowe rozwiązania, aby móc zaspokoić potrzeby każdego Klienta w zakresie monitoringu pojazdów i kontroli obiegu paliwa.

Dostosujemy się do Państwa potrzeb i oczekiwań, świadczymy usługi na terenie całego kraju oraz zagranicą. Jesteśmy elastyczni, realizujemy serwisy o dowolniej porze dnia, także w godzinach wieczornych i nocnych, jeżeli wymaga tego specyfika pracy Klienta.

 1. 1. WŁASNY WYKWALIFIKOWANY DZIAŁ SERWISU
 2. 2. PONAD 10 LAT DOŚWIADCZEŃ MONTAŻOWYCH
 3. 3. ŚWIADCZYMY USŁUGI NA TERENIE CAŁEJ POLSKI
 4. 4. TYSIĄCE INSTALACJI SYSTEMÓW
 5. 5. HOMOLOGACJA URZĄDZEŃ
 6. 6. ZASADA - SYSTEM NIE DZIAŁA - NIE PŁACISZ
pojazdy, auta, Progress
dokumenty
mechanik, Progress

Jeśli jesteś
zainteresowany ofertą.

Wyślij zapytanie