58 781 03 81 biuro@progressgps.pl
Menu

AGRO SHOW 2019

W dniach 19-22 września 2019 roku w Bednarach koło Poznania miała miejsce już XXI edycja Międzynarodowej Wystawy Rolniczej AGRO SHOW.
To największa tego typu impreza i plenerowa wystawa rolnicza w Europie.

W rocznym cyklu mają miejsce trzy imprezy z serii AGRO SHOW. Targi w Bednarach są największą z nich. Dlatego też wiele firm decyduje się na premiery swoich nowych produktów podczas wystawy oraz prezentacje najleszych towarów. Forma imprezy umożliwia także bezpośredni kontakt przedsiębiorców z potencjalnymi klientami. 

Niewątpliwie jednym z najciekawszych wydarzeń AGRO SHOW były pokazy maszyn w trakcie pracy. Odbywają się one w warunkach najbardziej zbliżonych do polowych oraz opatrzone sa wartościowym komentarzem. Można więc zobaczyć w akcji najnowocześniejszy sprzęt i jego możliwości, jak również porozmawiać bezpośrednio z producentami i dealerami. W tym roku pokazy odbywały się w dwóch blokach: rolnictwo precyzyjne na przykładzie opryskiwaczy oraz technika uprawy w systemie uproszczonym. Łącznie mozna było obserwować aż 20 zestawów przy pracy.

Organizatorem wystawy jest Polska Izba Gospodarcza Maszyn i Urządzeń Rolniczych. Można było podziwiać ofertę niemal 730 wystawców zarówno z Polski, jak i z zagranicy. Pośród ponad 130 tysięcy zwiedzjących znaleźli się również nasi handlowcy, dla których to doświadczenie miało skutkować dokładniejszym rozpoznaniem oczekiwań rynku oraz zaznajomieniem się z nowinkami technicznymi w branży rolnej.

W przyszłym roku również pojawimy się na AGRO SHOW, tym razem w roli wystawcy.

Poniżej krótka fotorelacja z targów:

Więcej o targach AGRO SHOW na stronie: www.agroshow.pl

Jeśli jesteś
zainteresowany ofertą.

Wyślij zapytanie