Na rynku monitorowania pojazdów i kontroli paliwa skutecznie działamy od 2008 roku. Nasz sukces poparty jest doświadczeniem wielu tysięcy pojazdów wyposażonych w system monitorowania Progress GPS, typowych pojazdów ciężarowych i dostawczych, ciężkich maszyn budowlanych i leśnych, ciągników i kombajnów rolniczych oraz wielu stacji paliw i nietypowych rozwiązań do kontroli i ochrony paliwa.

Stawiamy przede wszystkim na wiarygodność i dokładność pomiarów paliwa, za które bierzemy pełną odpowiedzialność. W zależności od konfiguracji sprzętowej możemy zagwarantować dokładność pomiarów nawet do 99%. Możemy na bieżąco alarmować o wszystkich nieprawidłowościach (alarmy kradzieży paliwa, otwarcia wlewu, obrotów silnika, zbyt długiego postoju, itp.). Dysponujemy technologią, która umożliwia pomiar paliwa w każdych warunkach, bez względu na przechyły pojazdu, ilość i kształt zbiorników czy temperaturę otoczenia.

Obalamy mit, że zawsze znajdzie się sposób, żeby ukraść paliwo.

progress-nasza-firma

10 najważniejszych powodów dlaczego Progress GPS:

 • KONTROLA PALIWA

  Precyzyjnie kontrolujemy paliwo, dokładność pomiarową gwarantujemy w umowie. Wykrywamy nawet niewielkie kradzieże paliwa z całego układu paliwowego. Znalezione kradzieże jednoznacznie potwierdzamy szczegółowym raportem.

 • FIRMOWY SERWIS

  Nasz Serwis to ludzie z wieloletnim doświadczeniem, którzy wykonali tysiące instalacji systemów. Nigdy nie korzystamy z wynajętych zewnętrznych „fachowców”, przypadkowych serwisów, warsztatów. Nasz serwis jest tylko dla naszych Klientów.

 • NAJEM LUB ZAKUP SYSTEMU

  Wysoka niezawodność systemu pozwala nam oferować Klientom korzystanie z systemu w formie przystępnego najmu wszystkich urządzeń (w tym sond pomiaru paliwa). Klient może wybrać zakup, zakup ratalny lub najem z wykupem.

 • SZKOLENIE I DEDYKOWANY OPIEKUN KLIENTA

  U każdego Klienta przeprowadzamy szkolenie z obsługi programu dla osób nadzorujących pracę pojazdów. W całym okresie trwania umowy Klient może korzystać z bezpłatnego wsparcia opiekuna.

 • WIECZYSTA GWARANCJA W NAJMIE

  Naprawy sprzętu, jego wymiana, dojazd oraz aktualizacje nie są dla Klienta dodatkowym kosztem. W opcji najmu wszystkie usługi gwarancyjne są wykonywane bezpłatnie.

 • KRADZIEŻ PALIWA POTWIERDZANA PRZEZ PROGRESS

  Bierzemy pełną odpowiedzialność za potwierdzone przez nas dane dotyczące kradzieży paliwa. Mamy świadomość, że od naszej analizy zależy czyjaś przyszłość, dlatego każdy ubytek potwierdzany jest przez trzech niezależnych ekspertów.

 • HOMOLOGACJA URZĄDZEŃ

  Wszystkie elementy systemu Progress posiadają homologacje. Dlatego Klient ma pewność, że instalowany sprzęt nie zakłóci pracy pojazdów i maszyn, a zebrane dane mogą stanowić dowód w sprawach spornych.

 • PODEJMUJEMY SIĘ NAJTRUDNIEJSZYCH PROJEKTÓW

  Wiedza techniczna i zebrane wieloletnie doświadczenia pozwalają nam precyzyjnie kontrolować paliwo w każdym typie pojazdu i maszyny. Nie stanowi dla nas bariery charakter pracy pojazdu, np. w częstych przechyłach czy w trudnych warunkach.

 • MOŻEMY ZA KLIENTA ANALIZOWAĆ PRACĘ POJAZDÓW

  Wiemy, że nasi Klienci mają mało czasu i wiele obowiązków, dlatego możemy przygotowywać stale lub okresowo dedykowane raporty wg potrzeb Klienta i specyfiki pracy pojazdów. Dzięki temu wszystkie odstępstwa i nieprawidłowości oraz ewentualne wskazówki dotyczące eksploatacji Klient otrzyma na bieżąco. Gotowy raport to oszczędność czasu i gwarancja sukcesu.

 • KLIENT JEST DLA NAS NAJWAŻNIEJSZY

  Zawsze indywidualnie podchodzimy do potrzeb i pomysłów Klienta. Dostosowujemy nasze działania do oczekiwań i specyfiki branży Klientów. Szanujemy czas naszych Klientów, nasze usługi świadczymy szybko i sprawnie, stawiamy na partnerską i wieloletnią współpracę. Mamy świadomość, że istniejemy dzięki naszym Klientom.